Darmowa dostawa od 200,00 zł

Blog

Biała peruka Cosplay
Biała peruka Cosplay to jeden z najczęściej wybieranych elementów kostiumowych, który pozwala na wcielenie się w szeroką gamę postaci z różnych uniwersów.
Czytaj więcej
Pianka EVA co to jest
Pianka EVA, choć brzmi jak tajemniczy skrót, to w rzeczywistości jest jednym z tych materiałów, które wprowadziły rewolucję w dziedzinie tworzenia
Czytaj więcej
Czy cosplay to hobby
Czy cosplay to hobby: W świecie rozrywki i kultury popkultury istnieje zjawisko, które zdobyło ogromną popularność w ostatnich latach i przyciągnęło fanów z całego świata. 
Czytaj więcej
Akcesoria do cosplay
Akcesoria do cosplay: Sztuka cosplayu, czyli przebierania się za postaci z fikcyjnych światów, staje się coraz bardziej popularna wśród fanów popkultury.
Czytaj więcej
Co to jest cosplay
Co to jest cosplay: W dzisiejszych czasach, kiedy świat rozrywki i popkultury staje się coraz bardziej zróżnicowany i rozwinięty,
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 1053 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Wszystkie materiały bardzo dobrej jakości, szybka wysyłka. Można polecić z czystym sumieniem :)
2024-07-11
Sklep podchodzi do sprawy profesjonalnie. Wszystkie produkty w paczce dobrze zabezpieczone, zarówno pianki, jak i kleje czy farby. Szybka wysyłka. Podobają mi się również obszerne opisy produktów na stronie, zawierające wskazówki, jak czego używać. No nie ma się do czego przyczepić :)
pixel